Strony internetowe
dla prawników
i kancelarii prawnych

Stworzymy, specjalnie dla Ciebie, przyciągającą uwagę stronę internetową dla kancelarii. Nowoczesny bądź klasyczny design, dopasowany do Twoich preferencji, zwiększy rozpoznawalność oraz renomę Twojej Kancelarii.

Nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednia jeżeli:

Dlaczego warto wybrać Nas do przygotowania strony internetowej dla kancelarii?

Nie jesteśmy "kolejną" agencją marketingową, która "klepie" strony internetowe dla prawników.

Jesteśmy małżeństwem (Sara i Rafał Solarek), które w 2018 roku założyło agencję marketingową - Marketing Prawników. Przed jej otwarciem, skończyliśmy studia prawnicze na UW i pracowaliśmy w kilku kancelariach.

Znamy więc branżę prawną od środka i sami czujemy się jej częścią. Rozumiemy, jak nikt, problemy i wyzwania, z jakimi zmagają się prawnicy. Dzięki ponad 6-letniemu doświadczeniu marketingowemu znajdujemy skuteczne rozwiązania dla tych problemów.

Nasze strony internetowe dla prawników i kancelarii - nie są tylko pięknym projektem graficznym, ale także częścią strategii, która ma pomóc dotrzeć do Twojego klienta. Za realizację strony WWW odpowiedzialny jest nasz cały zespół - osoby odpowiedzialne za strategię marketingową, graficy, web-developerzy oraz legal copywriterzy.

Możesz mieć pewność, że projektując Twoją witrynę, zadbamy o to, aby realizowała Twoje cele biznesowe.

strony internetowe dla prawników
fot. Justyna Kocur-Czarny
strony internetowe dla kancelarii

Sprawdź, co o nas mówią

Anna Kurasiewicz
Anna Kurasiewicz
2023-06-03
Dzięki świetnemu projektowi, wdrożeniu i wypozycjonowaniu strony internetowej, prawie codziennie dostaje nowe zapytania klientów. Pan Rafał Solarek zaprojektował dla mojej kancelarii w Hamburgu stronę internetową w wersji polskiej i niemieckiej. Grafika jest indywidualna i bardzo atrakcyjna, treść łatwa do zrozumienia i dostosowana do grupy docelowej. Gorąco polecam współpracę. Anna Kurasiewicz Adwokat
Łukasz Boroda
Łukasz Boroda
2023-04-12
Strona internetowa dla jednoosobowej kancelarii adwokackiej została wykonana zgodnie z zamówieniem co do wszystkich szczegółów dotyczących treści i wyglądu. Działa sprawnie. Współpraca przebiegła bezproblemowo w kolejnych etapach, także podczas wprowadzania poprawek. Cena jest konkurencyjna, przy czym produkt końcowy nie traci na jakości.
Asia M
Asia M
2022-08-24
Konsultacja z Sarą otworzyła mi oczy w wielu aspektach. Sara pokazała mi błędy, jakie popełniam na Instagramie oraz co w przyszłości zrobić, aby ich unikać. Przeanalizowała mój profil, podpowiedziała, jak lepiej trafiać do grupy docelowej i co robić, aby obserwujący chcieli zostać ze mną na dłużej. Otrzymałam pełen audyt swojego konta w wersji pdf, który zawiera aż 23 strony! Jest w nim cała masa informacji o tym co powinnam robić, alby moje konto rosło oraz jak zdobywać klientów za pośrednictwem Instagrama. Sara jest bardzo sympatyczna. Dokładnie i szczegółowo opowiada, jak należy działać, ale też dlaczego! Wszystkie wskazówki i porady dopasowała indywidualnie do mojego konta, ale też do mojej grupy docelowej. Teraz biorę się do pracy! Dziękuję Sara!
Izabela Kaźmierczak-Kamiennik
Izabela Kaźmierczak-Kamiennik
2022-08-16
Skorzystałam z konsultacji u Sary dotyczącej prowadzenia konta na Instagramie. Do tej pory nie spotkałam się z tak fachowym i profesjonalnym podejściem do klienta! Sara przygotowała dla mnie 19 stronicowy (!) audyt dotyczący mojego konta. Podczas konsultacji przez ponad godzinę tłumaczyła mi jak powinnam działać, jak szukać grupy docelowej i co zmienić. Czuć było energię i przede wszystkim indywidualne podejście. Sara jako jedyna nie skreśliła mojego pomysłu na działalność na IG! Inni już dawno kazali mi się stamtąd zabierać 🙈 polecam! Konsultacja zdecydowanie o wiele więcej warta niż cena, którą zapłaciłam. Dzięki Sara
Joanna Lubecka
Joanna Lubecka
2022-07-04
Jestem po konsultacji z Sarą dotyczącą prowadzenia instagrama firmowego. Profesjonalizm Sary był widoczny już na etapie zapytania o samą konsultację – przed spotkaniem dostałam bardzo sensownego briefa, a na spotkanie Sara przyszła przygotowana w mojej, indywidualnej sprawie. Uzyskałam masę cennych dla mnie wskazówek, w trakcie spotkania robiłam notatki, ale niezależnie od tego Sara przesłała mi obszerny audyt. Atmosfera samego spotkania fantastyczna, jestem bardzo zadowolona i myślę, że to nie koniec mojej współpracy z Sarą! Polecam wszystkim, to dobry, rzeczowy i bardzo sensowny kontakt w temacie marketingu prawników!
Patrycja Romasz
Patrycja Romasz
2021-11-10
Bardzo polecam wszystkim osobom, które chcą oddać stworzenie strony internetowej w ręce profesjonalistów, rzetelność i jakość na najwyższym poziomie, a przy tym miła, sympatyczna i wyrozumiała obsługa.
Małgorzata Chmielewska
Małgorzata Chmielewska
2021-10-06
Współpraca z Sarą i Rafałem jest rewelacyjna! Jestem bardzo zadowolona ze stworzonej przez nich strony internetowej. Odzwierciedla wszystkie moje oczekiwania i nie spodziewałam się aż takiego efektu! Jeżeli szukacie kogoś, kto zadba o Waszą identyfikację wizualną i wizerunek w internecie to śmiało korzystajcie z ich usług. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych 🙂
Marzena MamaPrawniczka
Marzena MamaPrawniczka
2021-08-04
Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Fakt, iż marketingiem, zajmują Sie osoby, będące również prawnikami, sprawia, iż przygotowywane materiały mają wysoką jakość merytoryczna. Posiadają bardzo szeroki wachlarz usług, w tym obsługę bloga w zakresie SEO, co rzadko można spotkać w pakiecie innych usług. Bardo dobry kontakt i terminowość we wszystkich realizacjach.
Marta Ruszkiewicz
Marta Ruszkiewicz
2020-11-18
Serdecznie polecam tą firmę. Jestem więcej niż zadowolona ze współpracy. Bardzo sprawna i rzeczowa komunikacja, uwzględnienie propozycji i uwag klienta. Efekt końcowy (strona internetowa i identyfikacja wizualna) więcej niż oczekiwane! Jeśli będę potrzebowała jeszcze usług z zakresu tych świadczonych przez MP, na pewno do nich wrócę!
Joa Gai
Joa Gai
2020-07-03
Sprawdziłam tę firmę i polecam z pełnym przekonaniem. Terminowo wykonana usługa, rzetelna, profesjonalna pomoc, wsparcie na każdym etapie.

Nasze przykładowe realizacje stron dla prawników
i kancelarii prawnych

Jak będzie przebiegała współpraca?

Dlaczego strona internetowa kancelarii jest ważna?

Strona internetowa kancelarii prawnej jest Twoją wizytówką! To ona wywoła pierwszą reakcję Twojego Klienta. Dzięki profesjonalnej stronie, wzbudzisz u swojego Klienta zaufanie. Czyż zawód prawnika nie jest zawodem zaufania publicznego?

Liczba kancelarii stale rośnie, klientów “z polecenia” jest coraz mniej, a pomocy prawnej szukamy przede wszystkim w Internecie. Warto dać się w Internecie znaleźć dzięki stronie internetowej kancelarii.

Jednak, aby osoba przeglądająca stronę internetową Twojej kancelarii prawnej – skorzystała następnie z Twoich usług, musisz jej pokazać, że warto wybrać akurat Ciebie, że zadbasz o swojego Klienta, tak jak zadbałeś o swoją stronę internetową.  

strona internetowa dla prawnika

Strona internetowa dla prawnika - Dodatkowe korzyści

Jeżeli nie masz jeszcze strony internetowej, to pomożemy wybrać Ci najlepszą nazwę dla domeny, a także wybierzemy wspólnie najbardziej opłacalny hosting, który będzie Twoją własnością. Dlaczego to jest takie ważne?

Dlatego, że obecnie na rynku znajdziesz wiele ofert firm marketingowych, które tworzą strony kancelarii na własnych serwerach. Później nie jesteś w stanie dokonać żadnej modyfikacji swojej strony bez dodatkowych opłat. Dodatkowo w takim układzie - nie jesteś nawet właścicielem swojej strony WWW.

U nas jest inaczej! Ty decydujesz co i kiedy zrobisz ze swoją stroną internetową. Od lat tworzymy strony internetowe dla prawników, które są ich własnością i są od nas niezależne.

nieodpłatnie pomagamy dobrać dobrą domenę

wybieramy opłacalny i stabilny hosting (dla strony www i poczty firmowej)

udzielamy gwarancji i wsparcia technicznego

Wypełnij 5-minutowy brief, a w ciągu 24h przedstawimy wycenę strony internetowej dla Twojej kancelarii prawnej.

> 0
wykonanych stron internetowych dla prawników
> 0
stałych klientów (kancelarii) na abonamentowe usługi marketingowe
> 0
wykonanych identyfikacji wizualnych (logo, papier firmowy etc.)
> 0
przeprowadzonych konsultacji marketingowych dla prawników i kancelarii

Poznaj dokładną cenę i ofertę strony internetowej dla kancelarii:

Wypełnij 5-minutowy brief, a w ciągu 24h przedstawimy wycenę strony internetowej
dla Twojej kancelarii prawnej.

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie zrobimy

Kampanie reklamowe na Google Ads oraz na platformie Meta - skuteczne i zgodne z etyką

Identyfikacje wizualne dla Kancelarii (logo, wizytówki, papier firmowy, koperty oraz inne projekty graficzne)

SEO (pozycjonowanie strony internetowej)

Konsultacje
oraz audyty marketingowe

Szkolenia z zakresu marketingu prawniczego

Audyt, prowadzenie i wsparcie konta Twojej kancelarii w mediach społecznościowych

Aby przygotować stronę internetową dla Twojej kancelarii, potrzebujemy poznać Twoją sytuację, potrzeby i preferencję.

W tym celu wypełnij poniższy brief:

Jeśli potrzebujesz uprzednio indywidualnego wsparcia, rozmowy lub "przegadania" Twojej sytuacji, umów się na bezpłatną rozmowę online przez ten przycisk:

Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami:

FAQ - strony internetowe dla kancelarii

Zdecydowanie tak. Bez względu na to, czy promujesz stronę internetową (Google Ads, pozycjonowanie), czy działasz w inny sposób w Internecie (lub offline), strona internetowa dla prawnika jest koniecznością. Jest miejscem, w którym Twój klient może Cię poznać, zapoznać się z ofertą i skontaktować z Tobą.

Tak! Działamy jako kompleksowa agencja marketingowa dla prawników od 2018. Wykonane strony WWW możemy promować w Google Ads, a także pozycjonować je (SEO) i prowadzić na nich blogi prawnicze. Często wraz ze stroną WWW, projektujemy też identyfikację wizualną (logo, wizytówki, papier firmowy itp.). Świadczymy również inne usługi w zakresie marketingu prawniczego online.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Koszt prostych stron www dla kancelarii (tzw. one-page) zaczyna się od 3000 zł netto. Cena wzrasta w zależności od dodatkowych elementów i usług. Zazwyczaj koszt nie przekracza 7000-8000 zł netto.

Tak, w ramach naszej umowy o wykonanie strony internetowej dla kancelarii, dbamy o kwestie związane z domeną, hostingiem i pocztą firmową. Wszystko zamówimy za Ciebie i w razie konieczności – przeszkolimy i wdrożymy.

Tak, edytujemy strony WWW kancelarii, które wykonały inne podmioty. Są to jednak projekty wyceniane indywidualnie – po ocenie zakresu zmian i wykorzystanej technologii. Mamy na swoim koncie kilka modyfikacji, a także przenoszenie strony WWW na WordPress’a (aby ułatwić korzystanie z niej). Edycję istniejącej strony zaczynamy często od jej audytu (koszt 2000 zł netto). Czasem lepiej zaprojektować zupełnie nową stronę, niż edytować istniejącą. Skontaktuj się z nami i doradzimy, co w Twoim przypadku jest najlepszym rozwiązaniem.

Nie jesteśmy najdrożsi na rynku. Najtańsi, co prawda, też nie. Każda strona www kancelarii wykonana przez nas jest indywidualnym, oryginalnym projektem. Posiadamy w zespole grafików i web-developerów, legal copywriterów, a także specjalistów od marketingu prawniczego. Jako jedna z nielicznych agencji na rynku, obsługujemy tylko prawników, a w zespole mamy w większości prawników lub studentów prawa. Dodatkowo czynnie uczestniczymy w rynku marketingu prawniczego, przez co wiemy, jak powinny wyglądać strony www dla kancelarii, żeby były inwestycją, a nie wydatkiem.

Zacznijmy zatem od wyceny Twojej strony internetowej:

Chcesz skutecznie działać w Internecie?

marketing dla prawników

O nas

Jesteśmy prawnikami, którzy swoje prawnicze pasje połączyli z zamiłowaniem do nowych technologii i e-marketingu. Specjalizujemy się w marketingu prawniczym. Mając doświadczenie zarówno w prawie, jak i w marketingu, możesz mieć pewność, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Nasza Misja

Naszą misją jest pomóc Ci dotrzeć do klientów, którzy szukają pomocy prawnej w Internecie. Naszym celem jest także zwiększenie rozpoznawalności Twojej Kancelarii w Internecie.

Nasza Oferta

Doradztwo marketingowe

Instagram - konsultacje indywidualne

Identyfikacja wizualna

Szkolenia z marketingu prawniczego

Copyright 2018-2024 Marketing Prawników | Wszelkie prawa zastrzeżone | MARKETING SUKCESU Sara Solarek NIP: 5311701902, REGON: 380564403 | POLITYKA PRYWATNOŚCI