Kampanie na Facebooku

Zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych, w pełni skutecznych kampanii reklamowych na portalu społecznościowym Facebook. Opracowujemy strategię marketingową dopasowaną do profilu Państwa Kancelarii.

Nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednia jeżeli:

GWARANCJA 100%
ZADOWOLENIA

Dlaczego musisz wybrać Nas?

Bo nasze działania są zgodne z etyką prawniczą

Mamy doświadczenie w praktyce prawniczej

Wszystkie czynności wykonujemy terminowo

Dopasowujemy się do profilu Twojej Kancelarii

Ze względu na najwyższą jakość usług

Bo korzystanie z naszych usług to czysta inwestycja

Dzięki nam zyskasz wartościowych klientów

Zapewnimy Ci bieżącą kontrolę nad kampanią

Dodatkowe korzyści

Przez cały czas trwania kampanii monitorujemy i optymalizujemy kampanie codziennie! Aby zapewnić Państwu efekty najwyższej jakości.

Skorzystanie z oferty naszej firmy to czysta inwestycja - wydatek, który szybko się zwróci. Zadbaj z nami o przyszłość Twojej Kancelarii! W roku 2020 ilość prawników w Polsce sięgnie 100 tys. Czy myślisz, że zdobędziesz klienta bez skutecznej reklamy w Internecie? Zastanów się dobrze.

Ale dlaczego Facebook?

Facebook pozwala na natychmiastowe dotarcie do szczegółowo sprofilowanych odbiorców, którzy np. poszukują w Internecie informacji o usługach prawnych.

Facebook umożliwia wybór grupy docelowej, która zobaczy Twoją reklamę. Odbiorców możesz wybierać, określając ich wiek, płeć, status rodzinny, zainteresowania czy miejsce zamieszkania. Dlaczego to jest takie ważne? Ponieważ dzięki temu możesz mieć pewność, że pieniądze, które przeznaczasz na marketing przyniosą wymierne efekty. 

Reklama na Facebooku pozala przekierowywać użytkowników bezpośrednio do wpisów na Twojej stronie internetowej, nie stanowiąc tym samym bezpośredniej oferty, która dla prawników jest zakazana. 

Dodatkowe korzyści Facebook

Natychmiastowe wyświetlenie

Po zasileniu budżetu na koncie Facebook i ustawieniu kampanii reklama może zacząć wyświetlać się nawet tego samego dnia.

Elastyczność kampanii

W każdym momencie można wstrzymać kampanię, jeżeli np. nie mogą Państwo przyjmować nowych zleceń.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące systemu reklamowego Facebook – prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza kontaktowego: