Social Media Kancelarii

Oferujemy stworzenie atrakcyjnych profili na kanałach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, a a także doradztwo od A do Z.
Po kilku latach działań na SM naszych Klientów, zauważyliśmy, że najlepsze efekty SM (social media) przynoszą wtedy, gdy klienci są zaangażowani i prowadzą je z naszą pomocą - lecz samodzielnie. Liczy się bowiem autentyczność, spontaniczność i ciekawe treści, a nie przesadnie dopieszczone posty wrzucane regularnie.

Dlatego w chwili obecnej nie oferujemy usługi obsługi social media.

Możemy:
- opracować strategię, przygotować kalendarz publikacji,
- doradzić,
- przeszkolić indywidualnie i grupowo z prowadzenia kanałów SM,
- dokonać audytu dotychczasowych działań.

Atuty prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych:

GWARANCJA
ROZPOZNAWALNOŚCI W INTERNECIE!

Dlatego oferujemy Ci:

Wsparcie w prowadzeniu fanpage'a na Facebooku

Założymy oraz doradzimy, jak poprowadzić Twój firmowy fanpage.

Wsparcie w prowadzeniu konta na Instagramie

Wiesz, że Kancelarie coraz częściej zakładają konta na Instagramie? Instagram stanowi okazję do pokazania się swoim Klientom od bardziej ludzkiej strony. Wstawianie ciekawych i wartościowych postów przybliży Cię do Twoich Klientów.

Wsparcie w prowadzeniu konta na LinkedInie

LinkedIn to największa platforma zrzeszająca profesjonalistów z wielu branż, w tym również prawników. Aktywność na tym portalu zwiększy Twoją rozpoznawalność i przyniesie nowe kontakty biznesowe.

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty – prosimy o kontakt telefoniczny bądź za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

kontakt@marketingprawnikow.pl

  Chcesz skutecznie działać w Internecie? Interesuje Cię marketing prawniczy?

  O nas

  Jesteśmy prawnikami, którzy swoje prawnicze pasje połączyli z zamiłowaniem do nowych technologii i e-marketingu. Specjalizujemy się w e-marketingu prawniczym. Mając doświadczenie zarówno w prawie, jak i w marketingu, możesz mieć pewność, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

  Nasza Misja

  Naszą misją jest pomóc Ci dotrzeć do klientów, którzy szukają pomocy prawnej w Internecie. Naszym celem jest także zwiększenie rozpoznawalności Twojej Kancelarii w Internecie.

  Nasza Oferta

  Doradztwo marketingowe

  Instagram - konsultacje indywidualne

  Identyfikacja wizualna

  Szkolenia z marketingu prawniczego

  Copyright 2018-2023 Marketing Prawników | Wszelkie prawa zastrzeżone | MARKETING SUKCESU Sara Solarek NIP: 5311701902, REGON: 380564403 | POLITYKA PRYWATNOŚCI
  Marketing Usług Prawniczych zgodny z etyką