Social Media Kancelarii

Oferujemy stworzenie atrakcyjnych profili na kanałach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, a a także doradztwo od A do Z.
Po kilku latach działań na SM naszych Klientów, zauważyliśmy, że najlepsze efekty SM (social media) przynoszą wtedy, gdy klienci są zaangażowani i prowadzą je z naszą pomocą - lecz samodzielnie. Liczy się bowiem autentyczność, spontaniczność i ciekawe treści, a nie przesadnie dopieszczone posty wrzucane regularnie.

Dlatego w chwili obecnej nie oferujemy usługi obsługi social media.

Możemy:
- opracować strategię, przygotować kalendarz publikacji,
- doradzić,
- przeszkolić indywidualnie i grupowo z prowadzenia kanałów SM,
- dokonać audytu dotychczasowych działań.

Atuty prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych:

GWARANCJA
ROZPOZNAWALNOŚCI W INTERNECIE!

Dlatego oferujemy Ci:

Wsparcie w prowadzeniu fanpage'a na Facebooku

Założymy oraz doradzimy, jak poprowadzić Twój firmowy fanpage.

Wsparcie w prowadzeniu konta na Instagramie

Wiesz, że Kancelarie coraz częściej zakładają konta na Instagramie? Instagram stanowi okazję do pokazania się swoim Klientom od bardziej ludzkiej strony. Wstawianie ciekawych i wartościowych postów przybliży Cię do Twoich Klientów.

Wsparcie w prowadzeniu konta na LinkedInie

LinkedIn to największa platforma zrzeszająca profesjonalistów z wielu branż, w tym również prawników. Aktywność na tym portalu zwiększy Twoją rozpoznawalność i przyniesie nowe kontakty biznesowe.

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty – prosimy o kontakt telefoniczny bądź za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

kontakt@marketingprawnikow.pl