Social Media 2021-03-29T23:20:24+00:00

Prowadzenie
Social Media

Oferujemy stworzenie oraz prowadzenie atrakcyjnych profili na kanałach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn oraz Twitter

Atuty prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych:

GWARANCJA
ROZPOZNAWALNOŚCI W INTERNECIE!

Dlatego oferujemy Ci:

Prowadzenie fanpage'a na Facebooku

Założymy oraz poprowadzimy Twój firmowy fanpage. Będziemy regularnie wstawiać wartościowe treści z unikatową grafiką. Zadbamy o to, aby Twoja aktywna społeczność uległa powiększeniu. Wiedz, że na Facebooku możesz również przedstawić ofertę swojej Kancelarii!

Prowadzenie konta na Instagramie

Wiesz, że Kancelarie coraz częściej zakładają konta na Instagramie? Instagram stanowi okazję do pokazania się swoim Klientom od bardziej ludzkiej strony. Wstawianie ciekawych i wartościowych postów przybliży Cię do Twoich Klientów.

Prowadzenie konta na LinkedInie

LinedIn to największa platforma zrzeszająca profesjonalistów z wielu branż, w tym również prawników. Aktywność na tym portalu zwiększy Twoją rozpoznawalność i przyniesie nowe kontakty biznesowe

Prowadzenie konta na Twitterze

Czy wiesz, że obecnie konto na Twitterze ma nawet sam Prezydent? Zauważ, że to znaczy, iż musi się tam dużo dziać każdego dnia. dzięki nam Twoja Kancelaria również pojawi się na Twitterze. Twoi Klienci chętnie poczytaliby wartościowe tweety.

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty – prosimy o kontakt telefoniczny bądź za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

kontakt@marketingprawnikow.pl

    Zapisz się na newsletter i regularnie otrzymuj bezpłatne wskazówki jak poprowadzić marketing kancelarii!