Marketing kompleksowy

Oferujemy indywidualny plan i strategię marketingową. Nasz kompleksowy pakiet usług marketingowych obejmuje:

Co Nas wyróżnia?

W naszym zespole znajdują się tylko i wyłącznie osoby z wykształceniem prawniczym, które od lat zajmują się również marketingiem internetowym. Z tego powodu możesz być pewny, że nasze działania na rzecz Twojej Kancelarii będą wysoce merytoryczne, skuteczne, a także zgodne z zasadami etyki adwokatów i radców prawnych.

Współpraca z nami jest elastyczna.

Możemy stać się zewnętrznym, zdalnym działem marketingu Twojej Kancelarii. W takim przypadku w pełni przejmujemy Twoje wszystkie działania w sieci i dokładnie raportujemy je wraz z wynikami raz na miesiąc.

Możemy również współpracować z Tobą i przejąć część działań, a pozostałe czynności pozostawić Tobie. Jeżeli dobrze czujesz się pisząc bloga, czy prowadząc Instagrama, tylko doradzimy jak to robić, żeby zmaksymalizować zasięgi i skuteczność tego medium.

Oferujemy również indywidualne doradztwo marketingowe dla Ciebie i Twojego zespołu. Jeżeli chcesz przeprowadzimy dla Ciebie indywidualne szkolenie online (wideo) oraz stworzymy instrukcję obsługi narzędzi marketingowych, które najlepiej zadziałają w Twojej specjalizacji. Nadzorujemy Twoje działania przez jakiś czas, cały czas doradzając. Następnie samodzielnie kreujesz swój wizerunek i budujesz pozycję eksperta w Internecie, osiągając przy tym wymierne efekty.

Każdy z naszych Klientów potrzebuje zazwyczaj indywidualnego planu marketingowego dla swojej specjalizacji w zależności od specyfiki i zasięgu działania.

Usługi - marketing kompleksowy Kancelarii

W ramach kompleksowego marketingu internetowego wykonujemy m.in. następujące usługi:

Tworzymy strony internetowe

Tworzymy i piszemy blogi prawnicze

Implementujemy system mailingu i wysyłki newsletterów

Wdrażamy promocję usług na Google Ads

Doradzamy w zakresie wyboru narzędzi marketingowych

Prowadzimy kampanie na Facebooku

Opracowujemy identyfikację wizualną

Zakładamy konta na social media

Prowadzimy konta na social media

Tworzymy wizytówkę w Google Maps

kontakt

  Chcesz skutecznie działać w Internecie? Interesuje Cię marketing prawniczy?

  O nas

  Jesteśmy prawnikami, którzy swoje prawnicze pasje połączyli z zamiłowaniem do nowych technologii i e-marketingu. Specjalizujemy się w e-marketingu prawniczym. Mając doświadczenie zarówno w prawie, jak i w marketingu, możesz mieć pewność, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

  Nasza Misja

  Naszą misją jest pomóc Ci dotrzeć do klientów, którzy szukają pomocy prawnej w Internecie. Naszym celem jest także zwiększenie rozpoznawalności Twojej Kancelarii w Internecie.

  Nasza Oferta

  Doradztwo marketingowe

  Instagram - konsultacje indywidualne

  Identyfikacja wizualna

  Szkolenia z marketingu prawniczego

  Copyright 2018-2023 Marketing Prawników | Wszelkie prawa zastrzeżone | MARKETING SUKCESU Sara Solarek NIP: 5311701902, REGON: 380564403 | POLITYKA PRYWATNOŚCI
  Marketing Usług Prawniczych zgodny z etyką