O NAS 2022-03-30T09:03:31+00:00

Prowadzimy marketing
dla prawników

O nas

Jesteśmy zespołem prawników i specjalistów od e-marketingu. Jako agencja marketingowa – Marketing Prawników – pomagamy prawnikom i kancelariom wyróżnić się w sieci w poszanowaniu etyki zawodowej.

Nasz zespół liczy obecnie 7 osób.

marketing prawniczy

Promocja kancelarii prawnych w internecie

Szeroko pojęty marketing dla prawników

Tworzenie stron internetowych kancelarii

Marketing Prawników -
nasz zespół

Sara Solarek strony dla prawników marketing prawniczy

Sara Solarek

CEO Marketing Prawników

Założycielka Marketingu Prawników. Prawniczka. Specjalistka od marketingu prawniczego. Pracuje w branży od 5 lat. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy kancelaryjnej. Tworzy strony internetowe oraz różnego rodzaju projekty graficzne dla prawników. Obsługuje sociala media w szczególności Instagram oraz fanpage prawników. Szkoli prawników z Instagrama oraz Canvy.

Rafał Solarek Marketing Prawników

Rafał Solarek

co-CEO Marketing Prawników

Współzałożyciel firmy Marketing Prawników. Prawnik. Specjalista od marketingu prawniczego. Pracuje w branży od 5 lat. Doświadczony legal copywriter. Posiada także kilkuletnie doświadczenie w pracy kancelaryjnej. Przygotowuje strategie marketingowe dla prawników. Szkoli prawników z zakresu marketingu prawniczego.  Obsługuje kampanie Google i Facebook Ads oraz pisze blogi prawnicze.

Joanna Fabisiak

Graphic designer
& content manager

Inżynierka geoinformacji. Specjalistka od social media marketingu, w szczególności Instagrama. Tworzy projekty graficzne. Przygotowuje strategie marketingowe dla prawników. Obsługuje social media. Tworzy newslettery.

Joanna Osuch

Legal copywriter
& content manager

Prawniczka. Specjalistka od treści prawniczych. Tworzy specjalistyczne artykuły na blogi Klientów. Zajmuje się tworzeniem szeroko pojętych treści na social media prawników.

Monika Bajer

Key account manager

Studentka prawa, zawodowo od czterech lat rozwija się w marketingu. Specjalistka do spraw kluczowych klientów. Odpowiada za kontakty firmy z klientami. Dba o poprawność tworzonych treści prawniczych. Dokonuje korekt. Czuwa nad terminowością zadań.

Aneta Dyrda

Social media specialist
& content creator

Magister psychologii biznesu oraz absolwentka kierunku administracja, z zamiłowania fotografka i specjalistka social media. Tworzy projekty graficzne. Obsługuje Social Media prawników. Tworzy newslettery. Dba o marketing wewnętrzny firmy.

Izabela Iwan

Facebook & Google ADS specialist
and graphic designer

Studentka Architektury Informacji oraz pasjonatka mediów społecznościowych i marketingu internetowego. Tworzy projekty graficzne. Obsługuje social media. Tworzy płatne kampanie Facebook i Google Ads.

co Nas Wyróżnia?

Nasze kancelaryjne doświadczenie połączone z umiejętnością obsługi kampanii internetowych i social media przynosi dla naszych Klientów skuteczne rozwiązania promocji w Internecie.
Wszystkie nasze działania są całkowicie zgodne z kodeksami etyki prawniczej.  Na bieżąco śledzimy nowe rozwiązania legislacyjne oraz orzecznictwo w tej materii. Pomimo obostrzeń jakie posiada reklama kancelarii prawnej potrafimy stworzyć niezwykle skuteczne kampanie, które wolne są od nieuczciwych praktyk.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zapisz się na newsletter i regularnie otrzymuj bezpłatne wskazówki jak poprowadzić marketing kancelarii!