Prowadzimy marketing
dla prawników

O nas

Jesteśmy zespołem prawników i specjalistów od e-marketingu. Jako agencja marketingowa – Marketing Prawników – pomagamy prawnikom i kancelariom wyróżnić się w sieci w poszanowaniu etyki zawodowej.

Nasz zespół liczy obecnie 8 osób.

marketing prawniczy

Promocja kancelarii prawnych w internecie

Szeroko pojęty marketing dla prawników

Tworzenie stron internetowych kancelarii

Marketing Prawników -
nasz zespół

Sara Solarek strony dla prawników marketing prawniczy

Sara Solarek

Founder Marketing Prawników

Założycielka Marketingu Prawników. Prawniczka. Specjalistka od marketingu prawniczego. Pracuje w branży od 5 lat. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy kancelaryjnej. Tworzy strony internetowe oraz różnego rodzaju projekty graficzne dla prawników. Obsługuje sociala media w szczególności Instagram. Szkoli prawników z Instagrama oraz Canvy.

Rafał Solarek Marketing Prawników

Rafał Solarek

CEO Marketing Prawników

Zarządzający firmy Marketing Prawników. Prawnik. Specjalista od marketingu prawniczego. Pracuje w branży od 5 lat. Doświadczony legal copywriter. Posiada także kilkuletnie doświadczenie w pracy kancelaryjnej. Przygotowuje strategie marketingowe dla prawników. Szkoli prawników z zakresu marketingu prawniczego.  Czuwa nad jakością usług dostarczanych przez agencję.

Joanna Osuch

Legal copywriter
& content manager

Prawniczka. Specjalistka od treści prawniczych. Tworzy specjalistyczne artykuły na blogi Klientów. Zajmuje się tworzeniem szeroko pojętych treści na social media prawników.

Izabela Iwan

Web and Graphic Designer
& Google ADS specialist

Architekt Informacji. Tworzy projekty graficzne i strony internetowe. Obsługuje płatne kampanie Meta i Google Ads.

jakub waszkiewicz

Młodszy specjalista
ds. marketingu prawniczego | Project Manager

Prawnik, od wielu lat prywatnie zainteresowany marketingiem internetowym. Odpowiada za koordynację działań, wspieranie prac marketingowych oraz kontakt z klientami. Posiada doświadczenie w pracy w Kancelarii.

Alicja podleśny

Legal Copywriter | Content Manager

 
Projekt bez nazwy (24)

Aneta Suligowska

Web And Graphic Designer

Studentka kierunku logistyka i administrowanie w mediach. Projektuje oraz tworzy strony internetowe.

Projekt bez nazwy (45)

Anna Sobecka

Junior Legal Copywriter

Studentka prawa oraz miłośniczka marketingu internetowego. Łączy prawo i marketing poprzez pisanie artykułów prawniczych, obsługę social mediów kancelarii prawnych oraz tworząc grafiki.

co Nas Wyróżnia?

Nasze kancelaryjne doświadczenie połączone z umiejętnością obsługi kampanii internetowych i social media przynosi dla naszych Klientów skuteczne rozwiązania promocji w Internecie.

Wszystkie nasze działania są całkowicie zgodne z kodeksami etyki prawniczej.  Na bieżąco śledzimy nowe rozwiązania legislacyjne oraz orzecznictwo w tej materii. Pomimo obostrzeń jakie posiada reklama kancelarii prawnej potrafimy stworzyć niezwykle skuteczne kampanie, które wolne są od nieuczciwych praktyk.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.