Kampanie AdWords

Zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych, w pełni skutecznych kampanii reklamowych na platformie Google AdWords. Opracowujemy strategię marketingową dopasowaną do profilu Państwa Kancelarii.

Nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednia jeżeli:

GWARANCJA
PIERWSZEGO
MIEJSCA
W GOOGLE!

Dlaczego musisz wybrać Nas?

Bo nasze działania są zgodne z etyką prawniczą

Mamy doświadczenie w praktyce prawniczej

Wszystkie czynności wykonujemy terminowo

Dopasowujemy się do profilu Twojej Kancelarii

Ze względu na najwyższą jakość usług

Bo korzystanie z naszych usług to czysta inwestycja

Dzięki nam zyskasz wartościowych klientów

Zapewnimy Ci bieżącą kontrolę nad kampanią

Dodatkowe korzyści

Przez cały czas trwania kampanii monitorujemy i optymalizujemy kampanie codziennie! Aby zapewnić Państwu efekty najwyższej jakości.

Skorzystanie z oferty naszej firmy to czysta inwestycja - wydatek, który szybko się zwróci. Zadbaj z nami o przyszłość Twojej Kancelarii! W roku 2020 ilość prawników w Polsce sięgnie 100 tys. Czy myślisz, że zdobędziesz klienta bez skutecznej reklamy w Internecie? Zastanów się dobrze.

Jeżeli Ty nie zdecydujesz się na rozwój swojej Kancelarii to zrobi to Twoja konkurencja.

Ale dlaczego AdWords?

System Reklamowy Adwords pozwala na natychmiastowe wyświetlenie Państwa strony internetowej na szczycie listy wyników wyszukiwania w Google.

Przykładowo, jeżeli Państwa klient poszukuje adwokata do przeprowadzenie rozwodu, może wpisać w wyszukiwarce hasło „adwokat rozwody”. Ukaże mu się lista wyników podobna do poniższej:

W czerwonej ramce zaznaczone zostały wyniki oznaczone etykietką „Reklama”. Są to strony internetowe promowane właśnie na platformie Google Adwords.

Ostatnimi czasy Google zmieniło specyfikę AdWords w ten sposób, że na liście wyników, aż 4 pozycje mogą być wynikami płatnymi.

Analizując raport Ignite Visibily z 2017 roku w przedmiocie klikalności linków w Google, możemy zauważyć, że cztery pierwsze strony w Google zostaną kliknięte przez ponad 55% wszystkich użytkowników wpisujących to hasło.

Zatem, reklamowanie w AdWords to konieczność. Bez tego, żaden klient nie trafi na Państwa stronę www i nie skorzysta z oferowanych usług.

Dodatkowe korzyści AdWords

Natychmiastowe wyświetlenie

Po zasileniu budżetu na koncie Google AdWords i ustawieniu kampanii reklama może zacząć wyświetlać się nawet tego samego dnia.

Korzystny system rozliczeń

Płacimy tylko i wyłącznie wtedy, gdy Klient kliknie naszą reklamę, jeżeli nasza strona zostanie wyświetlona, ale nie zostanie kliknięta, nic nie płacimy.

Elastyczność
kampanii

W każdym momencie można wstrzymać kampanię, jeżeli na przykład z powodu dużej liczby Klientów chwilowo nie mogą Państwo przyjmować nowych zleceń.

Nieograniczona możliwość edycji

Reklama jest całkowicie modyfikowalna, można zatem ustawić, że wyświetla się tylko użytkownikom w danym mieście w konkretnych godzinach.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące systemu reklamowego AdWords – prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

  Chcesz skutecznie działać w Internecie? Interesuje Cię marketing prawniczy?

  O nas

  Jesteśmy prawnikami, którzy swoje prawnicze pasje połączyli z zamiłowaniem do nowych technologii i e-marketingu. Specjalizujemy się w e-marketingu prawniczym. Mając doświadczenie zarówno w prawie, jak i w marketingu, możesz mieć pewność, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

  Nasza Misja

  Naszą misją jest pomóc Ci dotrzeć do klientów, którzy szukają pomocy prawnej w Internecie. Naszym celem jest także zwiększenie rozpoznawalności Twojej Kancelarii w Internecie.

  Nasza Oferta

  Doradztwo marketingowe

  Instagram - konsultacje indywidualne

  Identyfikacja wizualna

  Szkolenia z marketingu prawniczego

  Copyright 2018-2023 Marketing Prawników | Wszelkie prawa zastrzeżone | MARKETING SUKCESU Sara Solarek NIP: 5311701902, REGON: 380564403 | POLITYKA PRYWATNOŚCI
  Marketing Usług Prawniczych zgodny z etyką